Start-Up

Yaratıcı Fikirleriniz Mi Var?

Tüm fikirlerinizi hayata geçirmek için doğru yerdesiniz!
Ön Hazırlıklarınızı Yapın ve Bize Ulaşın!
firmbee-com-gcsNOsPEXfs-unsplash

Start-Up Başlangıç

Sürekli yaratıcı fikirler üreten birisi misiniz? Bu fikirleri hayata geçirme vizyonunuz var mı? Eğer bu sorulardan herhangi birine “evet” yanıtı verdiyseniz, doğru yerdesiniz!

Biz burada Catalyst International olarak, hayal gücünüzün ürünü olan fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için adanmışız. Yeni bir projeye başlamak ezici olabilir ve hazırlık gerektirebilir. Bu yüzden, bizimle iletişime geçmeden önce biraz zaman ayırmanızı teşvik ediyoruz. Bu şekilde hayallerinizi gerçeğe dönüştürmemize yardımcı olacak her şeyi sağladığımızdan emin olabiliriz.

Öyleyse, fikirlerinizi hayata geçirmek için bir sonraki adımı atmak için hazırsanız bugün bizimle iletişime geçin! Sizi duymak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Start-Up'ın Oluşturulması

Uzman ekibimiz, yeni fikirleri ilk aşamadan tam teşekküllü ve operasyonel bir başlangıç haline getirmekte geniş deneyime sahiptir. Yenilik ve girişimcilik tutkumuzla, sayısız girişimcinin fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olduk. Yeni bir iş kurmanın zorluklarını anlıyoruz, bu nedenle her adımda destek sunuyoruz.

Ekibimiz, fikrinizin başarılı bir başlangıç için dönüştürülmesini sağlayacak değerli tavsiye ve rehberlik sağlar. Piyasa araştırması yapmaktan, iş planı geliştirmeye, finansman sağlamaktan, sağlam bir müşteri tabanı oluşturmaya kadar kapsamlı destek sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine kararlılığımızla, beklentilerinizi aşan olağanüstü hizmetler sunmaya çalışıyoruz.

Ekibimizin size fikrinizi başarılı bir başlangıca dönüştürmede yardımcı olmasına izin verin.

campaign-creators-gMsnXqILjp4-unsplash
start-up-photo-1

Kurula Sunulması ve Girişimcilik Onayı

Tamamlanan sunum dosyalarınızın ekibimiz tarafından alındığını ve incelendiğini size bildirmek istiyoruz. Yüksek mükemmeliyet standartlarını korumaya kararlı bir şirket olarak, sunumunuzun her yönünün son onay için sıkı kalite standartlarımızı karşılayacağından emin olmak istiyoruz. Bu nedenle, sunum dosyalarınızı Kanada’daki teknoloji merkezimize gönderme lüksünü aldık, orada daha fazla incelenip onaylanacaklar.


Bu merkez son derece gelişmiş teknolojisi ve değerli müşterilerimizin bekleyişlerini aşan, sunumların tamamının kalite standartlarına uygun hale gelmesini garanti altına alacak, üstün beceriye sahip bir profesyonel ekibe sahiptir. Bu ekstra adımın sunumunuzun en kaliteli olmasına yardımcı olacağına inanıyoruz.

Nasıl Çalışırız

1.

İlk Temas

Fikriniz olsun ya da olmasın yeni bir yaşam sahibi ve girişimci olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

2.

Ön sunum

Fikirlerinizin start-up projesine dönüşmesi için sunumunuzu yapın. Eğer bir projeniz yoksa mevcut girişimcilik projelerine uygunluk için özgeçmişinizi getirin.
3.

Planlama

Birlikte projenizi bir sonraki safhaya taşıyalım yada yeteneklerinize uygun girişimcilik projesi için oryantasyonunuzu başlatalım.
4.

Oluşum

Yetkili kurumlara sunulmak üzere projenizi oluşturalım talep edilen formatlarda profesyonel sunum dosyanızı hazırlayalım
5.

Onay

Girişimcilik projenizi Kanada yetkili kurum ve üniversiteye onaylatalım. Üniversitenin 3 aylık entegrasyon eğitiminizi başlatalım.
6.

Sonuç ve Başvuru

Tamamlanan eğitim süreci sonunda sizin ve sizinle birlikteki tüm takım üyelerinin ve hatta varsa eşinizin ve çocuklarınızın Kanada da ki kalıcı oturum izinlerinizin başvurusunu başlatalım.

CATALYST INTERNATIONAL

Nasıl Çalışıyoruz?

Sizde Binlerce Girişimci ya da Katılımcı Gibi Kanada'da
Yeni Bir Yaşama Başlamaya Hazır Mısınız?