PROJELERİMİZ

Size en uygun projeyi seçerek hayatınıza yeni bir başlangıç yapın!

fotis-fotopoulos-DuHKoV44prg-unsplash

Yazılım Projeleri

Yazılım geliştirme dünyasına ilgi duyuyor ve bu alanda yer almak istiyor musunuz? Eğitim geçmişiniz ne olursa olsun, yazılım geliştirme endüstrisinin ilk adımlarını atmak isteyen coşkulu bireyler arıyoruz. Yazılım geliştirme projelerimize katılın ve alanda değerli deneyim kazanın. Alternatif olarak, paylaşmak istediğiniz benzersiz bir yazılım projesiniz varsa, bakmak ve başlangıç projesi olma potansiyeli olup olmadığını görmekten mutluluk duyarız. Uzman ekibimiz, projenizi hayata geçirmenize yardımcı olacak rehberlik ve tavsiyeler sunacak ve başarıya ulaştırmanız için gerekli kaynakları ve desteği almanızı sağlayacaktır. Yazılım geliştirme dünyasının hızla büyüyen ve dinamik dünyasının bir parçası olma heyecanlı fırsatını kaçırmayın.

Sağlık ve Tıp Projeleri

Tüm sağlık ve tıp uzmanlarına en samimi selamlarımızı sunmak istiyoruz. Küresel ölçekte geliştirdiğiniz ve uyguladığınız projeleri takdir ediyoruz. Sizlere hayallerinizi gerçekleştirme konusunda yardımcı olabileceğimizi bildirmekten heyecan duyuyoruz. Sağlık ve tıp ile ilgili projelerinizi bizimle paylaşma fırsatı sunuyoruz ve bunları start-up işletmelerine dönüştürmeyi taahhüt ediyoruz. Henüz bir proje geliştirmemiş olsanız bile, sağlık ve tıp konusunda uzmanlığa sahipseniz, hala bir şansınız var. Mevcut projelerimize katılmaya ve start-up girişimlerimizin bir parçası olmaya teşvik ediyoruz! Uzmanlığınız ve becerilerinizin mevcut projelerimize değer katabileceğini ve onları başarıya bir adım daha yaklaştırabileceğini anlıyoruz. Birlikte daha fazlasını başarabilir, endüstriye yenilik getirebilir ve sonuçta birçok insanın hayatını iyileştirebiliriz.

national-cancer-institute-tV-RX0beDp8-unsplash
thisisengineering-raeng-ZPeXrWxOjRQ-unsplash

Mühendislik Projeleri

Eğer mühendislerin dünyayı değiştirebileceğine inanıyorsanız, şu anda bir proje olsun ya da olmasın, heyecan verici haberlerimiz var! Mühendislik uzmanlığınızı kullanabilir ve Microsoft, SpaceX, Amazon ve Netflix gibi çeşitli uluslararası startup projelerinde yer alabilirsiniz. Bunlar, becerilerinizi geliştirirken ve değerli uluslararası deneyim kazanırken büyük bir şeyin parçası olabileceğiniz heyecan verici şirketlerden sadece birkaçıdır. Öyleyse, bu heyecan verici fırsatları keşfetmekten çekinmeyin ve mühendislik ve ötesinde dünyada gerçek bir fark yaratabileceğiniz şekilleri görün. Hayatınızın fırsatlarından yararlanarak mühendislik kariyerinizi bir üst seviyeye taşımamıza izin verin!

Teknoloji Projeleri

Sizi teknolojik projelerinizi ve fikirlerinizi bizimle paylaşmaya davet ediyoruz. Ekibimiz başarılı start-up projelerine dönüştürmek için yenilikçi çözümler ve fikirler arayışında her zaman. Teknolojik yenilikler hakkında aklınızdaki projeleri ve geleceğe yönelik fikirleri bize sunabilirsiniz. Birlikte çalışarak, fikirlerinizin potansiyelini ortaya çıkarabilir ve dünyayı değiştirebilecek gerçek hayat projelerine dönüştürebiliriz. Ekibimiz, teknolojiye tutkulu ve mümkün olan her şekilde size yardımcı olma arzusunda olan, nitelikli ve deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Birlikte, fark yaratabilecek çığır açan teknolojiler yaratabiliriz. Bu nedenle, projelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin ve yenilikçi teknoloji yaratma yolculuğumuza başlayalım!

alexandre-debieve-FO7JIlwjOtU-unsplash
zane-lee-9cnzCy4YsNE-unsplash

Yapı Teknolojileri

Nüfus artmaya devam ederken ve teknoloji hızla gelişirken, çeşitli fiziksel alanlar, ortamlar ve yapıların talebi artmıştır. Neyse ki, böyle ihtiyaçları sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde karşılamak mümkündür. Konut binaları, ticari alanlar veya halka açık yerler tasarlıyor olmanız fark etmeksizin, proje kaynakları verimli kullanırken çevreye zarar vermekten kaçınarak insanlık üzerinde olumlu bir etki yaratabilir. Yeşil teknolojiler, yenilenebilir enerji, geri dönüştürülmüş malzemeler ve diğer sürdürülebilir uygulamaları benimseyerek, daha sosyal ve çevre dostu bir geleceğe katkıda bulunabilirsiniz. Projeniz, gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya yaratma yolunda önemli adımlardan biri olabilir ve tasarımcı olarak inşa edilmiş çevremizin geleceğini şekillendirme gücüne sahipsiniz.

Savunma ve Uzay Teknolojileri

Bugünün dünyasında, savunma ve uzay teknolojisi projeleri 21. yüzyılın en pahalı ve ağır fonlanan girişimlerinden biridir. Her yıl bu alanlara milyonlarca dolar yatırılarak, birçok proje bu alanların ilerlemesi için yürütülmektedir. Savunma veya uzay teknolojisi ile ilgili yenilikçi fikirleriniz veya kavramlarınız varsa, kendi start-upınızı başlatma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu sektöre ayrılan finansal kaynaklar geniştir ve siz de bu yatırımlardan yararlanacak sonraki kişi olabilirsiniz. İyi düşünülmüş bir proje teklifi hazırlamak ve uygulamak, başarılı ve zengin bir işin temelini oluşturabilir. Bu, keskin olan bu alanlarda kendi start-upınızı başlatmak ve girişimcilik başarısını yaşamak için inanılmaz bir fırsattan yararlanmayı düşünmeye değer. Doğru fikir ve olumlu bir tutumla, bu sektörlerdeki fırsatlar sonsuzdur.

spacex-VBNb52J8Trk-unsplash

CATALYST INTERNATIONAL

Kanada'da Hayata Geçirdiğimiz Projelerimiz

Bioven Genetik

Genetik ve Sağlık Bilimleri Projesi

Qualiss Naturals

Kişisel Sağlık ve Besin Destek Projesi

Quickconc

Endüstriyel Mühendislik Projesi

Aicureyes

Yapay Zeka Yazılımlı Hastalık Teşhis Projesi

Naturapharmacan

Doğal Organik ve Vegan İçerikli Kozmetik Ürünleri Projesi

Sizde Binlerce Girişimci ya da Katılımcı Gibi Kanada'da
Yeni Bir Yaşama Başlamaya Hazır Mısınız?