Başlangıç Vizesi

Başlamaya Hazırsınız!

Artık Hazırsın Şimdi Proje Ekibin, Varsa Eşin ve Çocuklarınla Birlikte
Kanada’da Yeni Yaşama Başlamak İçin Sadece Bir Adım Kaldı!

Gerekli Evrakları Hazırlayın

Projelerinizin başarıyla tamamlandığını ve entegrasyonunuzun tamamlandığını memnuniyetle bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Tebrikler! Şimdi göçmenlik başvuru sürecinize başlamaya hazırsınız. Biliyoruz ki bu karmaşık ve zorlayıcı bir yolculuk olabilir, ancak endişelenmeyin, profesyonel Kanadalı avukat ekibimiz her adımda sizin yanınızda.

Belgelerinizin düzenli olmasının önemini anlıyoruz, bu nedenle güvendiğiniz hukuk ekibimize, projenizle birlikte kişisel dosyanızı ve aile üyelerinin iş kayıtlarını (uygunsa) teslim etmeniz gerektiğini hatırlatıyoruz. Bu, tüm belgelerinizi gözden geçirerek ve doğrulayarak başarılı bir göçmenlik başvurusu için ihtiyacınız olan her şeyi sağlamayı garanti edecektir.

Sorunuz veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve Kanada göçmenlik hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Kanada'da Kalıcı Oturum İzni
Başvurunuz Yapılsın

İş kurmanın günümüzde zorlu ve talepkar bir süreç olabileceğini anlıyoruz, bu nedenle ofisimize adım attığınız andan itibaren vize başvuru süreciniz tamamlanana kadar sizlere istisnai destek sağlamak için kendimizi adamış durumdayız.

Tecrübeli profesyonel ve yönetici ekibimiz sizinle adım adım birlikte ilerliyor ve özel ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılamak üzere özenle hazırlanmış bir dizi başlangıç vizesi başvuru belgesi sunuyor. Başvuru belgelerinizin en hassas şekilde ve özenle ele alındığından emin olabilirsiniz. Sadece en üst düzey hizmetler sunmakla kalmayıp, aynı zamanda başvuru sürecinin sorunsuz ve sorunsuz olmasını da sağlıyoruz.

Yardımımızla, Kanada göçmenlik ofisine güvenle ve rahatlıkla başvuru belgelerinizi verebilirsiniz. Bilginiz dahilinde, bunlar Kanadalı avukatlar ve uzmanlar tarafından hazırlanmıştır.

Süreci Tamamlamış Tüm Girişimci ve Katılımcıların Sunması Gereken Önemli Evraklar

Eğitim Durumu

Girişimcilik herzaman uzmanlık gerektirmez. Eğitimi ne olursa olsun girişimci ruhu açık, fikirleri özgün olan herkes programa katılabilir.

Tecrübe

Girişimcilerin, başlangıç vize programlarında tecrübeleri, eğitimden daha belirleyici bir rol almaktadır.

Dil Yeterliliği

Her girişimci IELTS sınavından Kanada hükümetinin belirlemiş olduğu dil skoru olan en az 5 Puanı aldığını gösteren resmi sınav sonuç belgesini sunması gerekmektedir.

Suç Kaydı

Girişimcilerin başlangıç vize programına katılmaları için altı ay veya daha uzun süre hapis cezası almamış olmaları Kanada Hükümeti tarafından beklenmektedir.

Kanada Şirketinizi Biz Kuruyoruz!

Sizi, Kanada’da girişimcilere yardım konusunda uzmanlaşmış önde gelen bir şirket olan Catalyst International’in, Kanada’da şirket kurmanıza yardımcı olabileceğimiz konusunda bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Uzman avukatlarımızdan oluşan ekibimiz, başlangıç veya işletmenizin başarılı bir şekilde başlatılması için gerekli yasal destek ve uzmanlığı sağlayabilir. Sorunsuz bir başlangıç sürecinin önemini anlıyoruz ve size bunu sunuyoruz. Yardımımızla, işinizi büyük bir başarıya dönüştürmeniz için gereken tüm rehberliği ve desteği alacağınıza emin olabilirsiniz.

Birleşik deneyim ve uzmanlığımızın size özel ihtiyaçlarınız için uygun şekilde tasarlanmış üstün yasal hizmetler sunmamızı sağlayacağına güveniyoruz. Kanada’da bir başlangıç vizesi almaya veya işinizi kurmaya çalışıyor olun, ekibimiz hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmanız için adım adım çalışacaktır.

Catalyst International’ın sizin için doğru seçim olduğuna inanıyoruz. Sizlerle çalışmayı ve Kanada’daki iş girişimlerinizde başarıya ulaşmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

Artık Kanada'dasınız!

Şirket Oryantasyonu

Şirketiniz Kanada da Ontario Teknik Üniversitesi teknoloji merkezi Brilliant Catalyst bünyesinde güvence altında. Teknoloji merkezi içerisinde bulunan ofis, ortak alan ve toplantı salonları kullanımınıza hazır. Şirketinizin tüm oryantasyonu ve yatırımcılarla bir araya getirilmesi teknoloji merkezi destekleriyle gerçekleşmektedir.

Yatırım ve Destekler

Şirketiniz ve girişiminiz özelinde devlet, özel ve melek yatırımcı destekleri almanız ve projenizi Kanada da geliştirmeniz mümkün. Uzman ekibimizin sürecin en başından bu yana oluşturmuş olduğu iş planları ve belgeler yatırımcıların dikkatlerini çekerek ve projeyi desteklemelerine sebep olacaktır.

Kanada'da Yeni Yaşam

Artık girişim ve projelerinizi Kuzey Amerika pazarında ticaretleştirebilir, hatta dünya çapında markalaşabilirsiniz.

Sizde Binlerce Girişimci ya da Katılımcı Gibi Kanada'da
Yeni Bir Yaşama Başlamaya Hazır Mısınız?