Hakkımızda

Buradasınız:

Catalyst International Hakkında

Dünya Çapındaki Tüm Girişim Fikirlerinizi Projelendirip Start-Up Visa Programına Dönüştürüyoruz.

Catalyst International, İnovatif, yaratıcı, ve girişimci fikirleri Kanada’nın önde gelen üniversitelerine sunmak için adamış bir şirkettir. Hedefimiz, bu fikirleri kanıtlanmış aşamalarına kadar geliştirmenize yardımcı olmak ve Kanada’da kalıcı ikametgah almanıza yardımcı olmaktır.


Catalyst International olarak, Kanada’nın kalıcı ikametgahını elde etme sürecinin zorlu ve göz korkutucu olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, her adımda size destek ve yardım sunmak için buradayız. Bilgili ve tecrübeli bir profesyonel ekibimiz, kalıcı ikametgah için başvurunuzu mümkün olan en düzgün ve stresiz şekilde yapmanızı sağlamak için sizinle çalışacaktır.


İnovasyon, yaratıcılık ve girişimciliğin toplumda büyümeyi ve ilerlemeyi sağlayan ana faktörler olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, fikirlerinizi hayata geçirmek ve Kanada’da başarılı olmanıza yardımcı olmak için sizinle çalışmaya kararlıyız. Eğer gerçekleştirilmek istediğiniz harika bir fikriniz varsa, bize ulaşmaktan çekinmeyin. Sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz!

Adorable cute Caucasian boys holding Canadian flag on the father shoulder

Neden Catalyst International?

Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyoruz!

Catalyst International, yaratıcı fikirlerinizi başarılı bir start-up işine dönüştürmenize yardımcı olan bir şirkettir. Ontario Teknik Üniversitesi Teknoloji Merkezi’nin resmi bir ortağı olmaktan gurur duyuyoruz, bu da ulusal düzeyde girişimcilere yardımcı olmamız için yetkili olduğumuzu gösterir. Bizimle çalışarak, fikirlerinizi uzman ekibimize sunma ve onay almanın eşsiz bir şansını elde edersiniz. Bu fırsat yalnızca Catalyst International müşterileri için geçerlidir.

İşlem sürecinin her adımında rehberlik etmek için ihtiyacınız olan tüm kaynakları ve becerileri sağladığımız için fikirlerinizle ilgili endişelenmenize gerek yoktur. Fikirlerinizi gerçek işlere dönüştürmek için hazırsanız, bugün bize ulaşın!