Misyonumuz

Yaratıcı fikirlerin doğru yöntemlerle sadece bir fikir olmaktan çıkıp dünyayı değiştirmeye aday projeler olmasını sağlamaya çalışmak bizim ve uzman ekibimizin asıl misyonunu oluşturmaktadır.

نظرًا لوجود الآلاف من الاختراعات التي غيرت العالم في تاريخ البشرية ، فربما بقيت الملايين منها في مرحلة الفكرة ، وربما اختفت الاختراعات التي يمكن أن تخلق المعجزات للناس اليوم للأسف. تم تأسيس Catalyst International وموظفيها الخبراء ، الذين يقبلون هذه الفكرة كبداية ، بمهمة التقليل من اختفاء الأفكار ، وتماشياً مع هذه المهمة ، يعتبرون أن من واجبهم تطوير كل فكرة ستكون إيجابية في حياتنا .

Vizyonumuz

تتمثل الرؤية المستهدفة لـ Catalyst International في ضمان تنفيذ الأفكار الصحيحة أولاً مع الخبراء المناسبين ثم بالاستثمارات المناسبة وأن تكون مفيدة للبشرية.

Küçük bir kıvılcım nasıl kocaman bir yangına dönüyorsa fikirlerde aynı şekilde küçücük bir tohum iken kocaman bir ağaç olabilir. Her geçen gün globalleşen dünyamızda bilgiye ulaşmak ne kadar kolay olsa da inovatif fikirler üretmek bir o kadar zorlaşmıştır. Catalyst International bu zorlukların aşılmasını ve başarıya gidebilecek her fikrin sonuca ulaşması vizyonunu benimsemiş ve ilke edeinmiştir.